مراسم افتتاحیه فینال شطرنج قهرمانی کشور آقایان برگزار شد/ صدرنشینی فیروزجا پس از پایان دور نخست

redpassion_large

  • کاربر: جواد میزانی

مراسم افتتاحیه فینال شطرنج قهرمانی کشور آقایان برگزار شد/ صدرنشینی فیروزجا پس از پایان دور نخست

فینال رقابتهای شطرنج قهرمانی کشور آقایان بعداز ظهر روز گذشته با حضور حمیدرضا گرشاسبی مشاور وزیر ورزش و جوانان و مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، مرحله پایانی رقایتهای شطرنج قهرمانی کشور بعداز ظهر روز گدشته 30 دی به میزبانی استان تهران آغاز شد. مراسم افتتاحیه این رقابتها با حضور حمیدرضا گرشاسبی مشاور وزیر ورزش و جوانان و مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.

در ابتدای مراسم افتتاحیه مجتبی دانشفر رئیس هیات شطرنج استان تهران با اشاره به میزبانی این رقابتها عنوان کرد: خوشحالم که استان تهران میزبان یکی از حساس ترین و مهمترین رویدادهای ورزش شطرنج کشور است. خوشبختانه پتانسیل و ظرفیت این رشته بسیار بالاست و امیدورام با تداوم حمایتا و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان و اداره کل ورزش و جوانان استان تهران شاهد رشد و پیشرفت هر چه بیشتر در این رشته باشیم.

فینال رقابتهای شطرنج قهرمانی کشور آقایان با شرکت 12 شطرنجباز برتر کشور 30 دی تا هفتم بهمن در تهران در حالپیگیری است.

از جمله نتایج جالب  دور نخست این رقابتها که بعداز ظهر روز گدشته برگزار شد می توان به پیروزی علیرضا فیروزجا مقابل مسعود مصدق پور و شکست امید نوروزی مقابل آرین غلامی اشاره کرد. در پایان دور نخست رقابتهای علیرضا فیروزجا با یک امتیاز در رده نخست جدول قرار دارد و سید خلیل موسوی و آرین غلامی با همین امتیاز در رده دوم و سوم جدول قرار دارند.

نظرات

ثبت نظر